logo rog

logotyp sun

Tel. 52 330 05 95

pn - pt, 10:00 - 17:00
info@abc-holiday.pl

icon fb

baner youtube

Autokar - podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Miejsca zbiórekGodzina
LUBLIN
Dworzec Glówny PKS, Al. Tysiąclecia 6
22:45
POZNAŃ
Dworzec Autobusowy Główny, ul. Matyi
23:55
WARSZAWA
Parking PKiN Kinoteka, Al. Jerozolimskie
00:30
RZESZÓW
Dworzec PKS główny
01:40
RADOM
Stacja Statoil, ul. Czarnieckiego 73
02:30
ŁÓDŹ
Dworzec PKP Łódź Kaliska - przed wejściem głównym
02:40
WROCŁAW
Dworzec Polbus, ul. Joannitów 13
03:30
KIELCE
Dworzec PKS
04:00
OPOLE
Parking przed dworcem PKP
04:30
KRAKÓW
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18
04:30
CZĘSTOCHOWA
Stacja BP przy Mc Donalds - wjazd do Częstochowy
05:00
KATOWICE
Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi
06:30

 

Zasady podróży autokarem

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Potwierdzane są na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

  • Przejazdy na terenie Polski do głównych miast (np. Poznań, Katowice, Wrocław) mogą odbywać się za pomocą połączeń antenowych.
  • Przewóz antenowy (dojazd do głównego autokaru) może odbywać się autokarem klasy turystycznej, busem, pociągiem PKP w przedziałach II klasy.
  • Należy stawić się na miejscu zbiórki na 30 minut przed planowaną godziną odjazdu autokaru.
  • Miejsca w autokarze wskazywane są przez załogę autokaru.
  • W trakcie jazdy należy zapiąć pasy bezpieczeństwa.
  • Przerwy na trasie i ich długość wynikają z obowiązujących zasad przewozowych - co około 4 godziny przerwa 15 minutowa.
  • W trakcie podróży obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu! Wynika to z braku możliwości zatrzymywania się na częste postoje i zasad bezpieczeństwa
  • Paszport nie jest wymagany - należy jednak posiadać dowód osobisty (jeżeli oferta nie mówi inaczej)
  • Osoby nie stosujące się do wyżej wymienionych zasad i zaleceń pilota zostaną wykluczone z wyjazdu!

 

Ograniczenie bagażowe

 

Bagaż główny

  • 1 sztuka: torba / walizka
    - Maksymalne wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 160 cm
    - Maksymalna waga 25 kg


Bagaż podręczny

  • 1 sztuka: plecak / miękka torba
    - Maksymalna waga 7 kg

 

Dopłaty:

  • 50 PLN / 100 PLN (płatne na miejscu) - za każde dodatkowe 5 kg
    200 PLN / 300 PLN (płatne na miejscu) - dodatkowa sztuka bagażu (do 20 kg)

 

(Chęć dodatkowego bagażu należy zgłosić do 7 dni przed wyjazdem. Prosimy o taką informację kontaktując się poprzez infolinię lub drogą emailową.

 

Kierowcy wyposażeni są w wagi hakowe, którymi sprawdzać będą nadawany bagaż. Prosimy o zważenie swoich bagaży przed przybyciem na miejsce zbiórki.

 

Samolot - podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

LotniskoDopłataGodzina
WARSZAWA
Port Lotniczy Pyrzowice + transfer z Warszawy (zbiórka PKiN)
100 zł 10:00
KATOWICE
Port Lotniczy Pyrzowice
Brak dodatkowych opłat 18:00

 

Szczegóły dotyczące odprawy prześlemy na kilka dni przed wyjazdem.

 

Uczestnicy uprawnieni są do nieodpłatnego przewozu bagażu do 20 kg + 5 kg bagażu podręcznego. Przekroczenie tego limitu spowoduje naliczenie stosownych opłat podczas odprawy bagażowej, zgodnie z przepisami danych linii lotniczych.

 

W bagażu podręcznym sprawdzanym przez służby bezpieczeństwa portu lotniczego, nie mogą znajdować się przedmioty niebezpieczne np. scyzoryk, pilniczek itp.

 

Na pokładzie samolotu serwowane są tylko napoje (kawa, herbata, woda mineralna), ale istnieje możliwość zakupu posiłków w barku pokładowym.

Tak się bawiliśmy!

 

 

Zimą Winterevent

  • royal sun (1).JPG
  • 81ab196879.jpg
  • 7.jpg
  • royal sun (6).JPG
  • 1.jpg
  • BOJ232_16.jpg
  • royal sun (5).JPG
  • royal sun (8).JPG
  • 2.jpg
  • royal sun (2).JPG
  • 1003152_564549823583969_586060856_n.jpg

Dlaczego SunEvent?

  • DariaDaria Studentka GUMED

     

    Dobra organizacja, świetni ludzie, mega imprezy i rewelacyjna atmosfera !!! Szaleństwo w dzień i w nocy - Wyjazdy niezapomniane do końca życia najlepsi z najlepszych.

  • RadekRadek UKW Bydgoszcz

    Epickie imprezy, niesamowity klimat, nowe znajomości i niezapomniane chwile. Jak nie teraz to kiedy?
  • NataliaNatalia CM UMK Bydgoszcz

     

    SunEvent i Winterevent - Po prostu- Carpe diem czyli chwytaj dzień! I wykorzystaj go na maxa bo to niezapomniany wyjazd! Rewelacyjne miejsca, ludzie, imprezy, mega energia i zabawa.

  • MikołajMikołaj Instruktor Narciarstwa

     

    Akademicki Wicemistrz Polski UM 2014 - litry spożyte... całe noce przeimprezowane tylko po to, żeby rano z uśmiechem znów zwlec się na stok.

Partnerzy

  • partnerzy 1
  • partnerzy 2
  • partnerzy 3

fotki dol

© SunEvent 2015. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

 

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies